Bory Tucholskie

Bory Tucholskie są głównym atutem naszej zagrody. Sosnowa Zagroda to 5 drewnianych domków letniskowych o wysokim standardzie otoczonych lasem sosnowym. Domki składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienką i antresolą. Są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty (lodówka, kuchenka, akcesoria kuchenne, telewizor itp.). Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć Domku Lawendowego. Teren Sosnowej Zagrody to ok. 1 hektar ogrodzonego terenu rekreacyjnego. Korzystać można również z domku „skansen” z grillem.

Otoczenie zagrody stanowią lasy sosnowe poprzedzielane leśnymi duktami, łąki oraz malownicza Wda i jej kanał. Najbliższe wioski to Bąk, Żebrowo oraz Borsk.

Polana w Borach Tucholskich Piękno Kaszub Kaszuby widok drogi dookoła łąki Bory Tucholskie droga wśród brzóz Kwitnąca łąka Rozlewisko Wdy Bory Tucholskie domek letniskowy Domek letniskowy na drzewie

Do najbliższych zabudowań jest ponad kilometr. Jest to idealny teren do spacerów i wycieczek rowerowych. Polecamy też nordic walking zarówno dla osób chcących uprawiać intensywniejszy spacer jak i dla tych, którzy mają problem z poruszaniem się. U nas można wypożyczyć zarówno rowery jak i kijki. Natomiast Wda z jej nieuregulowanymi brzegami i urokliwymi zakolami to możliwość niezapomnianych spływów kajakowych. W miejscu gdzie następuje rozdzielenie Wdy i jej kanału powstało rozlewisko idealne do wędkowania.

Samotne drzewo nad kanałem Wdy Spływ kajakowy na Wdzie miejsce do przenoszenia kajaków Bory Tucholskie malownicze zakola Wdy Bory Tucholskie malownicze zakola Wdy Łąki Borów Tucholskich Nieuregulowany nurt Wdy Widok na rozgałęzienie Wdy Bory Tucholskie przełom Wdy

Jeżeli ktoś lubi ryby a nie lubi ich łowić to w pobliskiej hodowli przy kanale Wdy można kupić świeże ryby.
Pobliskie Jezioro Wdzydzkie zwane również kaszubskim morzem to możliwość kąpieli i żeglowania.

Kaszuby Jezioro Wdzyckie Przystań jachtowa Kaszuby Jezioro Wdzyckie

Domki są ogrzewane, a że Bory Tucholskie obfitują w grzyby zapraszamy również jesienią.